Projekty

Umění ve městě 2018

Jedenáctý ročník sochařské výstavy “Umění ve městě” se letos rozrůstá do dalších jihočeských měst. Je krásné, že letos za sochami můžete myšlenkově i skutečně plout po proudu Vltavy.

Umění ve městě 2017

Sochařská výstava Umění ve městě vstupuje do jubilejního 10. ročníku a i letos přináší do ulic Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou a Veselí nad Lužnicí více jak dvacítku soch a instalací.

Skupinová výstava | A7 Office Center

Instalace soch se nachází ve veřejných prostranstvích areálu bývalého pivovaru A7 Office Center, které je multifunkčním městským prostorem, s doznívajícím přídechem historických Holešovic.

Umění ve městě 2016

Už devátým rokem oživí výstava „Umění ve městě“ veřejný prostor nejen Českých Budějovic, ale potřetí také Hluboké nad Vltavou, nově se představí ve Veselí nad Lužnicí.

Lukáš Rais | Metaloids

Zvláštní zalíbení si Rais našel v potrubí, které “modeluje” pomocí flexy a svářeček a pozdvihuje tak původní význam užitných prvků v esteticky formované objekty.

Skupinová výstava | ArtGen

Flera Gallery ve spolupráci s ArtGenem zahájila 30. 7. 2015 výstavu soch v exteriérech a vstupních prostorách tohoto objektu.

Umění ve městě 2015

Výstava Umění ve městě se stala již tradicí. Pro letošní osmý ročník bylo osloveno 10 výtvarníků napříč generacemi i rozdílnými výtvarnými přístupy.

Michal Trpák | Tváře

Výstava “Tváře” v netradičním prostoru restaurace Nuance, je pořádána sochařskou galerií Flera Gallery a hotelem Rott.

Umění ve městě 2014

Sochařská výstava “Umění ve městě” proběhla v létě 2014 po sedmé ve veřejném prostoru Českých Budějovic a partnerem tohoto ročníku byla i galerie Flera Gallery.

Menu